Aktuális állásajánlatunk

logó

A Körös-Maros Nemzeti Park Igazgatóság felvételt hirdet

a szarvasi Körösvölgyi Állatpark bemutatóhelyére

területi turisztikai ügyintéző munkakör betöltésére.

Feladatok:

A Körösvölgyi Állatpark vendégeinek fogadása, tájékoztatása, belépőjegy- és ajándéktárgy értékesítés, részvétel a bemutatóhely üzemeltetéséhez kapcsolódó egyéb ökoturisztikai, környezeti-nevelési feladatokban.

Feltétel:

- legalább középfokú végzettség

- jó kommunikációs és problémamegoldó készség

- vendégközpontú szemlélet

- megbízható és felelősségteljes személyiség

- tiszta és ápolt megjelenés

Előnyt jelent:

- középfokú turisztikai vagy kereskedelmi végzettség

- B kategóriás járművezetői engedély

- kereskedelmi vagy ökoturisztikai munkatapasztalat

- egy idegen nyelv társalgási szintű ismerete

A jelentkezés tartalma:

- motivációs levél

- fényképes szakmai önéletrajz

- végzettséget igazoló okiratok másolatai

A munkabér és egyéb juttatások megállapítása a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény, valamint a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény alapján történik.

A jelentkezést elektronikus úton kérjük a kmnp@kmnp.hu e-mail címre eljuttatni.

A jelentkezés beérkezésének határideje: 2024. május 20.

A felhívással kapcsolatosan további információt Lestyan-Goda Judit osztályvezető nyújt a +36 30 937-6921-es telefonszámon.